8110 Färglitografier
Såld: 450 kr
Såldes den 1 april 2024 -
8192 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 14 februari 2022 -
5358 Färglitografier
Såld: 600 kr
Såldes den 24 januari 2022
7040 Färglitografier
Såld: 600 kr
Såldes den 2 mars 2020 -
6011 Färglitografier
Såld: 1.100 kr
Såldes den 3 augusti 2015 -
9675 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 16 mars 2015
5022 Färglitografier
2 st. Berndt Wennström (f. 1945), numrerade, 32x26
Såld: 1.400 kr
Såldes den 25 januari 2010